شنبه تا پنجشنبه (11:00 - 20:00)

تمامی دسته بندی ها

دسته بندی مطالب

بوتاکس پیشانی و ماندگاری آن

تا زمانی که جوان هستیم و پوست ما دارای خاصیت کشسانی است، به راحتی می تواند خود را بازسازی کرده و از ایجاد چروک جلوگیری کند. اما با بالا رفتن سن، شاید یکی از بهترین راه ها استفاده از بوتاکس پیشانی برای از بین بردن چین و چروک ها در این ناحیه باشد. برای انجام این نوع بوتاکس، سوالاتی ذهن افراد را مشغول به خود می کند که ما سعی بر آن داریم تا کمی در این رابطه صحبت کنیم.

میزان درد در بوتاکس پیشانی تا چه اندازه است

بسیاری از افرادی که تمایل به انجام بوتاکس پیشانی دارند، از میزان درد ناشی از تزریق، کمی می ترسند. به منظور توضیح برای این افراد باید بگوییم که روند کار در بوتاکس این ناحیه به گونه ای است که پزشک اول پیشانی را ضد عفونی کرده و سپس از داروهای بی حسی موضعی و تزریق آنها استفاده می کند.  این کار باعث می شود تا درد ناشی از تزریق بوتاکس بسیار کاهش یافته و حتی در مواردی به طور کامل از بین برود. نکته دیگر این است که پزشکان برای انجام این کار از سرنگ های بسیار کوچک و ظریف استفاده می کنند که این موضوع نیز درد ناشی از تزریق را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. نکته دیگر انجام این کار توسط فرد ماهر است که همین امر تاثیر زیادی در کاهش درد تزریق بوتاکس و همچنین عوارض پس از آن خواهد داشت.

بوتاکس پیشانی و ماندگاری آن

بوتاکس پیشانی یکی از راه هایی است که امروزه برای از بین بردن هرگونه چین و چروک و یا حتی خطوطی که به نام خطوط اخم شناخته می شوند، در این ناحیه استفاده می شود. با کمک بوتاکس عضله این ناحیه به حالت ریلکس درآمده و در این حالت چین و چروک ها برطرف می شود.  پس از انجام بوتاکس در ناحیه پیشانی، می توانید در زمانی در حدود یک هفته، به طور کامل اثر آن را ببینید. البته به طور معمول، اگر خطوط موجود در پیشانی بسیار عمیق باشند، پزشک به همراه تزریق، استفاده از ژل های مخصوص را نیز به بیمار توصیه می کند.  به طور معمول در اولین سالی که شما تزریق بوتاکس پیشانی را انجام می دهید، باید هر 3 تا 4 ماه این تزریق را تکرار نمایید. سپس در ادامه این فاصله به 4 تا 6 ماه افزایش پیدا می کند. اما می توان گفت بر اساس نوع پوست و میزان چین و چروک و همچنین نوع بوتاکس استفاده شده، ماندگاری آن بین 3 تا 6 ماه خواهد بود.

عوارض انجام بوتاکس در ناحیه پیشانی

پس از انجام بوتاکس پیشانی برخی از افراد دچار عوارضی می شوند که در درجه اول باید بدانید که، این عوارض عمومیت ندارد و البته کاملا موقتی هستند. عوارضی همچون:      سردرد     کبودی و کمی تورم در ناحیه ای که تزریق انجام شده     حالت تهوع و سرگیجه  را در برخی از افراد می توان دید که پس از چند ساعت از بین می رود. البته در برخی از افراد این زمان تا چند روز ادامه دارد و پس از آن مرتفع می شود که جای نگرانی نخواهد بود. افرادی که دارای بیماری های عصبی عضلانی هستند، باید حتما این مورد را با پزشک خود در میان بگذارند زیرا ممکن است دچار عوارض سختی شوند.

بهترین راه های جایگزین برای بوتاکس

برای برخی از افراد این موضوع مطرح است که آیا روشی جایگزین برای انجام بوتاکس پیشانی وجود دارد یا خیر؟  در پاسخ باید بگوییم که راه هایی را می توان جایگزین بوتاکس کرد که عبارتند از:      استفاده از لایه بردارهای شیمیایی     میکرونیدلینگ یکی از روش های جدید برای این کار     استفاده از کرم های مخصوص ساخته شده به منظور رفع چین و چروک  

   استفاده از روش سنتی طب سوزنی

     استفاده از روش اولتراسوند   

  انجام درمان هایی با کمک لیزر

بهترین بوتاکس برای پیشانی چه نوعی است

در بازار امروز شاهد تنوع بسیار بالای از بوتاکس ها با برندهای مختلف هستیم که بر اساس صلاحدید پزشک شما از یکی از آنها استفاده می شود. البته میزان هزینه ای که می خواهید برای این کار داشته باشید نیز، در انتخاب برند بوتاکس بسیار موثر می باشد. در ادامه به برخی از بهترین بوتاکس ها اشاره می کنیم: 

1- بوتاکس مارک زئومین

  2- بوتاکس کنیتوکس 

3- بوتاکس دیسپورت

  4- بوتاکس نورونوکس

  5- بوتاکس مسپورت

  البته این تنها تعدادی از برندهای موجود ایرانی و خارجی است که به آنها اشاره شد. شما باید برای انجام این کار به کلینیک ها و مطب های معتبر مراجعه نمایید تا از بابت اصل بودن نوع بوتاکس مصرفی توسط پزشک خود، آسوده خاطر باشید.

 

 

 

تصویر شماره 1

 

 

تصویر شماره 2

 

 

تصویر شماره 3

 

 

تصویر شماره 4

 

 

زیبایی برای همه افراد فاکتوری بسیار مهم در ایجاد روابط و تقویت عزت نفس است. لب ها نیز یکی از مهم ترین فاکتورهای زیبایی صورت افراد شمرده می شوند. یکی از روش های داشتن لب هایی زیبا تزریق ژل لب و افزایش میزان شادابی و زیبایی لب ها می باشد. در این مطلب قصد داریم درباره انواع ژل لب، ماندگاری و عوارض آنان با شما صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

تزریق ژل لب چیست و انواع ژل لب و بهترین برند آنها چه می باشد؟

حال شاید از خود بپرسید انواع ژل لب و بهترین مارک برای تزریق ژل لب چیست؟ در واقع ژل های لب دارای انواع مختلفی هستند و این تنوع باعث سردرگمی کسانی می شود که قصد تزریق ژل لب را دارند. برای شناسایی و انتخاب بهترین نوع ژل لب بهتر است از یک فرد مشاور و پزشک کمک بگیرید. همان طور که اشاره شد برند های بسیاری در این زمینه اقدام به تولید ژل لب می کنند از نمونه آنان می توان به: ژل لب پرفکتا، ژل لب ژوویدرم، فیلر لب رستیلن، ژل لب تئوسیال و بسیاری دیگر از انواع ژل لب ها که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خودشان هستند. در بخش های بعدی مقاله در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد. 

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

ماندگاری ژل های لب کاملا بستگی به نوع آن و برندی که انتخاب می کنید، خواهد داشت. همه افرادی که به فکر تزریق ژل لب هستند تمایل دارند از ژل های لب با ماندگاری بسیار بالا استفاده کنند. در هر نوع و برندی این میزان ماندگاری متفاوت است و شرکت های تولید کننده از میزان ماندگاری برای فاکتور مهمی برای رقابت با رقیبان خود استفاده می کنند. برای مثال در ژل‌ های رستیلن میزان ماندگاری 4.5 الی 9 ماه خواهد بود و این فاکتور در ژل‌ های ژوویدرم به 12 ماه ماندگاری می رسد، سایر برندهای ژل لب نیز دارای مدت زمان ماندگاری متفاوتی هستند. فاکتور اصلی در انتخاب ژل بهتر است کیفیت و نظر پزشک در این باره باشد. همان طور که اشاره شد میزان ماندگاری ابزاری برای بازار گرم رقابت است و طبیعی است پزشک با داشتن تجارب بالا بهتر می تواند شما را در این مورد راهنمایی کند. بهتر است اولویت

میزان درد در تزریق های ژل لب چقدر است؟

سوالات متداولی درباره تزریق ژل لب پرسیده می شود. اما یکی از سوالات رایج در این باره این است که آیا تزریق ژل لب درد دارد و این میزان درد چقدر است؟ کسانی که قصد تزریق ژل به لب های خود را دارند همیشه به دنبال بهترین و کم عوارض ترین راه برای زیباسازی لب ها و حجیم کردن آنها هستند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله تزریق ژل دارای اندکی درد می باشد اما میزان درد به اندازه ای آزار دهنده نخواهد بود که فرد قادر به تحمل و حتی احساس زیاد آن باشد. به همین علت است که تزریق ژل به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام خواهد گرفت.  تصویر 3

عوارض تزریق ژل در لب ها چیست؟

در قسمت های قبلی اشاره شد که فرآیند تزریق ژل لب به منظور افزایش زیبایی انجام خواهد گرفت. مشخص است که اگر این کار توسط افراد غیر متخصص مانند آرایشگران و یا کسانی که در سالن های زیبایی هستند، انجام شود ممکن است منجر به بروز عوارضی جبران ناپذیر کند که نه تنها شما را به مقصود خود یعنی زیبایی بیشتر نمی رساند بلکه ممکن است سبب کاهش زیبایی فعلی شما شود. به همین علت است که پزشکان توصیه می کنند برای انجام تزریق ژل حتما به مراکز درمانی و پزشکان حاذق در این حوزه مراجعه کنید.  تصویر 4

راه های جایگزین برای تزریق انواع ژل چیست؟

از دیرباز روش های بسیاری برای افزایش زیبایی صورت و ناحیه لب ها بوده است. روش های سنتی و گیاهی تا روش های شیمیایی و ناکارآمد، آنچه باید به آن توجه کنید این است که استفاده از شیوه های غیر علمی ممکن است در مدت زمان کوتاهی شما را به زیبایی بیشتر برساند اما در ادامه شما مجددا نیاز به استفاده از روش های دیگری خواهید داشت. همچنین این روش ها با توجه به اینکه در هر فرد ممکن است به شکل خاصی عوارض نشان دهد، توصیه نمی شود و بهترین راه مشورت از پزشک برای استفاده روش های علمی با عوارض خاص کمتر می باشد. انتخاب پزشک مناسب می تواند زیبایی شما را تضمین و دو چندان کند.  

آدرس

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر

تلفن تماس

تلفن تماس: 02126415340 شماره موبایل: 09022842636

ایمیل

info@dr-shivaebrahimi.ir info@dr-shivaebrahimi.ir

ساعت کاری

شنبه تا پنجشنبه 11 الی 20 جمعه تعطیل

درباره ما

شیوا ابراهیمی مدیریت مشاوره جنسی نسل امید، مشاوره مامایی و مربی رسمی زایمان فیزیولوژیک و مدیریت مجموعه تخصصی زیبایی و لیزر یاس می‌باشد.

logo-samandehi

آمار سایت