یکی از دلایل شایع طلاق در میان زوجین مربوط به مشکلات زناشویی است که حل نکردن آنها موجب دلسردی و در نهایت طلاق میگردد. زن و شوهر هرچقدر هم به یکدیگر علاقه مند باشند، اما اگر مهارت های زناشویی را به خوبی بلد نباشند در نهایت ممکن است منجر به سردی و طلاق شود. درحالیکه یک زوج درمانگر خوب در تهران یا هرجای ایران میتواند به شما کمک کند تا با ساده ترین روش مشکلات رابطه جنسی خود را حل کرده و به زندگی ایده آل خود نزدیک تر شوید.

چگونه از مشکلات خود با زوج درمانگر صحبت کنیم؟

برخی از افراد از اینکه در مورد رابطه ی خصوصی خود با فردی دیگر صحبت کنند خجالت کشیده و از آن دوری میکنند. اما باید بدانید مرکز مشاور جنسیتی متشکل از زوج درمانگر هایی است که به راحتی میتوانند مشکلاتی که سالهاست موجب دلسردی شما شده را حل کرده و به شما برای ایجاد یک رابطه ی عاشقانه و رضایت بخش کمک کنند. کلینیک مشکلات زناشویی با تشخیص دقیق علت بروز اختلال جنسی به شما و همسرتان کمک میکند تا با درمان سریع و به موقع مسائل را حل کنید.

زوج درمانگر چیست؟

لازم است بدانید رابطه زناشویی همچون یک گیاه که دائما نیاز به نور، خاک مناسب ، مواد تقویتی و ... دارد نیازمند این است مرتب رسیدگی شده و به حال خود رها نشود تا بتواند ثمره دهد. در مسیر زندگی زن و شوهر حتما با مواردی رو به رو میشوند که هریک از دیدگاه خود آنرا مورد بررسی قرار داده و درک خوبی ندارند. 

یک زوج درمانگر خوب در تهران یا هر شهر دیگری، میتواند به شما کمک کند تا قبل از انکه مشکلاتتان آسیب جدی به زندگی تان وارد کند حل شوند. برخی مراجعه به کلینیک زناشویی یا زوج درمانگر را اخرین گزینه ی قبل از طلاق میدانند اما باید بدانید اگر زودتر به این مراکز مراجعه کنید، قبل از آنکه مشکل شما جدی شود میتوانید نسبت به حل آن اقدام نمایید.

زوج درمانگر بعنوان یک متخصص بالینی کمک میکند تا دو نفر که در یک رابطه ی عاشقانه قرار دارند، منشا تعارضات پیش آمده را شناسایی کرده و برای درمان یا حل آن راهکار پیدا کنند. 

مشکلات جنسی شایع بین زن و شوهرها چیست؟

با افزایش مشکلات اقتصادی و اجتماعی در جامعه، بسیاری از زوجین دیگر زمانی برای انجام رابطه جنسی ندارند یا اگر داشته باشند نمیتوانند به خوبی برای انجام هر چه بهتر آن وقت بگذارند. این موضوع میتواند سر منشا بروز اختلافاتی بین زوجین شده و نارضایتی زناشویی را به عمل آورد. 

چه زمانی باید به سکستراپ مراجعه کنیم؟

از جمله مواردی که برخی از زوجین در کلینیک مشکلات زناشویی به زوج درمانگر میگویند عبارت است از:

• ازدواج ما بدون انجام رابطه جنسی پیش میرود.

• رابطه جنسی برایمان خسته کننده شده است.

• انجام رابطه جنسی برایمان دردناک است.

• همسرم بدون برنامه ریزی قبلی انتظار رابطه جنسی دارد.

• همسرم درخواست زیادی برای رابطه جنسی دارد.

• همسرم نمیتواند از نظر روحی و عاطفی مرا ارضا کند.

• همسرم توجهی به علایق و فانتزی های جنسی من ندارد.

• انگیزه و هیجان کافی برای رابطه جنسی ندارم.

• از اینکه من شروع کننده و درخواست کننده رابطه زناشویی باشم بیزارم.

• و ...

هر یک از این مشکلات شایع زناشویی میتواند به دلایلی رخ داده باشد که یک زوج درمانگر خوب در تهران میتواند با صحبت با زوجین پی به دلیل اصلی آن برده و در جهت رفع آنها اقدام کند.

 از جمله علل بروز چنین مشکلاتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- وجود بیماری واژینیسموس

- سرد مزاجی

- عدم توجه به پیشنوازی

- صحبت نکردن در مورد انتظارات جنسی با همسر

- اعتیاد

- اختلال نعوظ

- افسردگی 

- استرس

هر یک از این موارد ذکر شده، روش ها و درمان های خود را دارد که زوج درمانگر با تشخیص دقیق آنها میتواند به حل این مسائل کمک کند. بی توجهی به حل این مشکلات میتواند منجر به سردی، طلاق عاطفی یا طلاق رسمی شود. پس هرچه زودتر نسبت به درمان مشکلات زناشویی خود اقدام کرده و راه حلی برای رفع آنها از زوج درمانگر دریافت کنید. 

معرفی زوج درمانگر خوب در تهران

مشاوره نسل امید با بهره گیری از زوج درمانگر برتز، در حوزه مشکلات زناشویی به شما برای ساخت یک رابطه زناشویی سالم و بهتر کمک میکنند. 

از جمله درمان های ارائه شده توسط ایشان میتوان به درمان زود انزالی، درمان خود ارضایی، اختلالات نعوظ و درمان واژینیسموس اشاره کرد. همین حالا به رابطه اشتباه خود پایان داده و برای ساخت یک زندگی لذت بخش اقدام نمایید.