زیبایی برای همه افراد فاکتوری بسیار مهم در ایجاد روابط و تقویت عزت نفس است. لب ها نیز یکی از مهم ترین فاکتورهای زیبایی صورت افراد شمرده می شوند. یکی از روش های داشتن لب هایی زیبا تزریق ژل لب و افزایش میزان شادابی و زیبایی لب ها می باشد. در این مطلب قصد داریم درباره انواع ژل لب، ماندگاری و عوارض آنان با شما صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

تزریق ژل لب چیست و انواع ژل لب و بهترین برند آنها چه می باشد؟

حال شاید از خود بپرسید انواع ژل لب و بهترین مارک برای تزریق ژل لب چیست؟ در واقع ژل های لب دارای انواع مختلفی هستند و این تنوع باعث سردرگمی کسانی می شود که قصد تزریق ژل لب را دارند. برای شناسایی و انتخاب بهترین نوع ژل لب بهتر است از یک فرد مشاور و پزشک کمک بگیرید. همان طور که اشاره شد برند های بسیاری در این زمینه اقدام به تولید ژل لب می کنند از نمونه آنان می توان به: ژل لب پرفکتا، ژل لب ژوویدرم، فیلر لب رستیلن، ژل لب تئوسیال و بسیاری دیگر از انواع ژل لب ها که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خودشان هستند. در بخش های بعدی مقاله در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد. 

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

ماندگاری ژل های لب کاملا بستگی به نوع آن و برندی که انتخاب می کنید، خواهد داشت. همه افرادی که به فکر تزریق ژل لب هستند تمایل دارند از ژل های لب با ماندگاری بسیار بالا استفاده کنند. در هر نوع و برندی این میزان ماندگاری متفاوت است و شرکت های تولید کننده از میزان ماندگاری برای فاکتور مهمی برای رقابت با رقیبان خود استفاده می کنند. برای مثال در ژل‌ های رستیلن میزان ماندگاری 4.5 الی 9 ماه خواهد بود و این فاکتور در ژل‌ های ژوویدرم به 12 ماه ماندگاری می رسد، سایر برندهای ژل لب نیز دارای مدت زمان ماندگاری متفاوتی هستند. فاکتور اصلی در انتخاب ژل بهتر است کیفیت و نظر پزشک در این باره باشد. همان طور که اشاره شد میزان ماندگاری ابزاری برای بازار گرم رقابت است و طبیعی است پزشک با داشتن تجارب بالا بهتر می تواند شما را در این مورد راهنمایی کند. بهتر است اولویت

میزان درد در تزریق های ژل لب چقدر است؟

سوالات متداولی درباره تزریق ژل لب پرسیده می شود. اما یکی از سوالات رایج در این باره این است که آیا تزریق ژل لب درد دارد و این میزان درد چقدر است؟ کسانی که قصد تزریق ژل به لب های خود را دارند همیشه به دنبال بهترین و کم عوارض ترین راه برای زیباسازی لب ها و حجیم کردن آنها هستند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله تزریق ژل دارای اندکی درد می باشد اما میزان درد به اندازه ای آزار دهنده نخواهد بود که فرد قادر به تحمل و حتی احساس زیاد آن باشد. به همین علت است که تزریق ژل به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام خواهد گرفت.

عوارض تزریق ژل در لب ها چیست؟

در قسمت های قبلی اشاره شد که فرآیند تزریق ژل لب به منظور افزایش زیبایی انجام خواهد گرفت. مشخص است که اگر این کار توسط افراد غیر متخصص مانند آرایشگران و یا کسانی که در سالن های زیبایی هستند، انجام شود ممکن است منجر به بروز عوارضی جبران ناپذیر کند که نه تنها شما را به مقصود خود یعنی زیبایی بیشتر نمی رساند بلکه ممکن است سبب کاهش زیبایی فعلی شما شود. به همین علت است که پزشکان توصیه می کنند برای انجام تزریق ژل حتما به مراکز درمانی و پزشکان حاذق در این حوزه مراجعه کنید.

راه های جایگزین برای تزریق انواع ژل چیست؟

از دیرباز روش های بسیاری برای افزایش زیبایی صورت و ناحیه لب ها بوده است. روش های سنتی و گیاهی تا روش های شیمیایی و ناکارآمد، آنچه باید به آن توجه کنید این است که استفاده از شیوه های غیر علمی ممکن است در مدت زمان کوتاهی شما را به زیبایی بیشتر برساند اما در ادامه شما مجددا نیاز به استفاده از روش های دیگری خواهید داشت. همچنین این روش ها با توجه به اینکه در هر فرد ممکن است به شکل خاصی عوارض نشان دهد، توصیه نمی شود و بهترین راه مشورت از پزشک برای استفاده روش های علمی با عوارض خاص کمتر می باشد. انتخاب پزشک مناسب می تواند زیبایی شما را تضمین و دو چندان کند.